Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss så kan du antingen maila eller använda formuläret nedan. 
Vid akuta ärenden ring.

E-post: order@matkompaniet.se

Telefon: 033-225200


Besöksadress/Postadress & hämtning av varor:

Matkompaniet AB
Företagsgatan 55
504 64 Borås

Org. nr:556412-6307

Administration

 

Tommy Blomqvist

VD

Mobil: 0703-21 49 00

tommy@matkompaniet.se

Jonas Blomqvist

IT-ansvarig & Inrikeslogistik

Mobil: 0703-21 49 02

jonas@matkompaniet.se

Maria Nylander

Inköpsassistent

Mobil: 0703-21 49 16

maria@matkompaniet.se

Jenniefer Pritchard

Ekonomiassistent

Mobil: 070 321 49 05

jenniefer@matkompaniet.se

Linda Svärd Karlsson

Marknadskoordinator

Mobil: 0703-21 49 07

Linda@matkompaniet.se

 

Emma Backtun Larsson

Ekonomiansvarig

Mobil: 0703-214906

emma@matkompaniet.se

Hanna Magnusson

Digital Marknadsförare

Mobil: 0703-21 49 15

hanna@matkompaniet.se

Säljkår

Nicklas Syberg

KAM DVH 

Mobil: 0703-21 49 17

nicklas@matkompaniet.se

Maurizio Bonomo

Distriktansvarig Bohuslän, Göteborg, Norra Västergötland, Dalsland, Värmland

Mobil: 0703-214901

maurizio@matkompaniet.se

Daniel Blomqvist

KAM Restaurang & Storkök

Mobil: 0703-21 49 78

daniel@matkompaniet.se

Amel Achour

Distriktansvarig Södra Stockholm, Stor Stockholm & Norra Östergötland

Mobil: 0703-214912

Amel@matkompaniet.se

Matz Blomqvist

KAM Restaurang & Storkök, Pizza

Mobil: 0703-21 49 14

matz@matkompaniet.se

Niklas Svensson

Distriktsansvarig Norra Stockholm, Dalarna, Närke, Mälardalen & Norra Sverige

Mobil: 0703-21 49 77

niklas@matkompaniet.se

TELESÄLJ

Julia Blomqvist Havrell

Innesäljare

Mobil: 070 321 49 10

julia@matkompaniet.se

Eric Östlund

 E-handel & Innesäljare 

Mobil: 070 321 49 08

eric@matkompaniet.se

LAGER

Sami Siitonen

Lageransvarig

Mobil: 0703-214920

sami@matkompaniet.se

Pekka Tiensuu

Lagerarbetare

Mobil: 0703-214919

lager@matkompaniet.se

Joy

Lagerarbetare

Mobil: 0703-214959

lager@matkompaniet.se

Cookies

Vi använder cookies för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Om du vill veta mer om cookies och hur vi använder dem, vänligen klicka på Läs mer..

Läs mer