Sök Sök

Favoriter

Favoriter

Leverans 1-2 dagar Fri frakt från 300kr

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss så kan du antingen maila eller använda formuläret nedan. 

Vid akuta ärenden ring!

E-post: Order@matkompaniet.se

Telefon: 033-225200


Besöksadress/Postadress & hämtning av varor:

Matkompaniet AB
Företagsgatan 55
504 64 Borås

Org. nr:556412-6307

Administration

 

Tommy Blomqvist

VD

Mobil: 0703-21 49 00
tommy@matkompaniet.se

EMMA BACKTUN LARSSON

Ekonomiansvarig/Finance Manager

Mobil: 0703-21 49 07
emma@matkompaniet.se

Catarina Bengtsson

Kvalitet/Ekonomiassistent

Mobil: 0703-21 49 06
catarina@matkompaniet.se


Liliia Liskovych

Inköp

Mobil: 0703-21 49 08
liliia@matkompaniet.se

Jonas Blomqvist

IT-ansvarig & Inrikeslogistik

Mobil: 0703-21 49 02
jonas@matkompaniet.se

 

 

Moa Blomqvist

Marknad

Mobil: 0703-21 49 11
moa@matkompaniet.se

Linda Svärd Karlsson

Marknad

Mobil: 0703-21 49 19
linda@matkompaniet.se

 

Säljkår


Nicklas Syberg

KAM DVH 

Mobil: 0703-21 49 17

nicklas@matkompaniet.se

Daniel Blomqvist

KAM Restaurang & Storkök

Mobil: 0703-21 49 78

daniel@matkompaniet.se

Matz Blomqvist

KAM Restaurang & Storkök, Pizza

Mobil: 0703-21 49 14

matz@matkompaniet.se

Maurizio Bonomo

Distriktansvarig Bohuslän, Göteborg, Norra Västergötland, Dalsland, Värmland

Mobil: 0703-214901

maurizio@matkompaniet.se

Niklas Svensson

Distriktsansvarig Norra Stockholm, Dalarna, Närke, Mälardalen & Norra Sverige

Mobil: 0703-21 49 77

niklas@matkompaniet.se

TELESÄLJ

Maria Nylander

Innesälj

Mobil: 0703-21 49 16

maria@matkompaniet.se

Produktion

 

"Bild kommer"

 

Jessica Henriksson

Produktion

Mobil: 0703-21 49 09

jessica@matkompaniet.se

Jenniefer Pritchard

Matgåva/Produktion

Mobil: 070 321 49 05

jenniefer@matkompaniet.se

LAGER

Sami Siitonen

Lageransvarig

Mobil: 0703-214920

sami@matkompaniet.se

Joy

Lagerarbetare

Mobil: 0703-214959

lager@matkompaniet.se

Vi använder cookies för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Om du vill veta mer om cookies och hur vi använder dem, vänligen klicka på Läs mer..

Läs mer